Nabídka práce > Technolog výzkumu a vývoje

Technolog výzkumu a vývoje

Náplň práce

- řešení výzkumných projektů, zejména aplikace UHPC v prefabrikaci
- administrativní a technická podpora řešitelského týmu
- nárazová práce v laboratoři betonu, ve výrobně prefabrikátů

Požadavky

- mít zájem o beton
- být minimálně ve 4 ročníku VŠ
- orientaci ve výkresové dokumentaci, AutoCad
- mít znalost AJ nebo NJ alespoň na pokročilé úrovni
- znalost MS Word, MS Excel
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- účast na aplikovaném výzkumu
- práci na HPP
- pro studenty práci na DPP
- 5 týdnů dovolené, stravenky, mobilní telefon
- neformální dresscode
- žádný velký open space, ale útulné kanceláře ve vile (Praha – Košíře)
- zajímavé finanční ohodnocení
- nástup dle dohody

Informace o pozici

  • KŠ PREFA
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Bonusy/prémie, mobilní telefon, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky, dovolená 5 týdnů
  • Místo pracoviště: Jinonická 805/57