Nabídka práce > Sklad s hračkami (140 - 170Kč/hod.) - týdenní vyplácení - SVOZ BENEŠOV

Sklad s hračkami (140 - 170Kč/hod.) - týdenní vyplácení - SVOZ BENEŠOV

Náplň práce

Pro našeho klienta, významný internetový obchod s hračkami a potřebami pro zvířátka, hledáme brigádníky na:

  • pomocné skladové práce

  • balení zásilek k expedici

  • lepení štítků s českými popisky

  • lepení čárkových kódů

NABÍZÍME

  • pondělí - pátek (ranní 6:00 - 14:30 a odpolední směny 14:00 - 22:30)

  • sobota - neděle (celodenní směny 6:00 - 18:30)

  • týdenní vyplácení na účet

  • příjemné pracovní prostředí v nově postaveném skladu

  • místo výkonu práce: Strančice

  • zdarma svoz z Benešova

  • možnost práce i pro studenty, nestudenty i maminky na MD

  • odměna 140 Kč/h za ranní směny, 150 Kč/h odpolední směny

  • odměny - navýšení mzdy až na 170 Kč/h v případě docházky alespoň 4x týdně bez absencí - odměna je vyplácena po skončení projektu

POŽADAVKY

  • práce vhodná pro muže i ženy, studenty i nestudenty

  • manuální zručnost

  • pečlivost

  • spolehlivost

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 140-170
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Benešov