Nabídka práce > Operátor call centra - aktivní linka (mobilní služby)

Operátor call centra - aktivní linka (mobilní služby)

Náplň práce

Co vás čeká

Komunikujete rádi? Jste vstřícní, pohotoví v reakcích na potřeby zákazníků a máte profesionální přístup? Pojďte se k nám přidat. Vstupní zaškolení, kde tě všemu zaučíme, je samozřejmostí. Uvítáme vás v přátelském prostředí s fajn partou, která táhne za jeden provaz.

Požadavky

Požadujeme:
- znalost aktivní linky výhodou nikoliv podmínkou
- uživatelská znalost PC (Word, Excel, Internet)
- výborné komunikační schopnosti
- smysl pro týmovou práci
- spolehlivost a pozitivní přístup
- časová flexibilita
- nástup možný ihned

Nabízíme

Nabízíme:
- fixní mzda 25.000Kč + nelimitovaná složka mzdy dle výkonu
- možnost zkráceného úvazku min. (20hodin týdně) Nutnost práce Po-Pá
- DPP, IČO
- po prokázání prac. výkonnosti možnost spolupráce na HPP/IČO
- 5 týdnů dovolené
- 2 dny sick days (u HPP)
- Stravenky
- káva, nealko, občerstvení zdarma
- příspěvek na firemní produkty (sleva na paušál, sleva na elektro 20% aj.)
- posilovna zdarma
- Flexi Pass

Další informace

ISC Communication Czech a.s. je dynamicky rozvíjející se firma se sídlem na Praze 9 - Kbely. Na trhu telekomunikací nejsme žádnými nováčky a po celé republice máme 6 fungujících call center. Našimi partnery jsou především mobilní operátoři tj. Telefonica O2, O2 Family a T-Mobile.

Informace o pozici

  • ISC Communication Czech a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 25.000 Kč + bonusy dle výkonu
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: provize z prodeje, sleva na firemní produkty, občerstvení na pracovišti, firemní akce, ...
  • Vhodné pro: Absolvent, důchodce, na rodičovské dovolené, OZP - s docházením do firmy
  • Místo pracoviště: Mladoboleslavská 1108 (budova č. 6), Praha 9 Kbely