Nabídka práce > TECHNICKÝ NÁKUPČÍ | PŘÍBRAMSKO

TECHNICKÝ NÁKUPČÍ | PŘÍBRAMSKO

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost dodávající stroje pro kovovýrobu, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:
- technický nákup strojních součástí a kooperací
- vytváření a realizace objednávek v interním systému
- nákup materiálu, zboží a zařízení u klíčových dodavatelů
- jednání s tuzemskými i zahraničními dodavateli
- dohled nad svěřeným úsekem nakupovaných komodit - konstrukce strojů a zařízení

Požadavky

- SŠ, SPŠ technického směru
- praxi v oblasti nákupu/nakupování
- zkušenosti ve výrobní strojírenské společnosti výhodou
- znalost AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
- znalost práce s PC (MS Office)
- orientace ve výkresové dokumentaci, komunikativnost
- vyjednávací schopnosti, samostatnost, zodpovědnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - týden dovolené navíc - pružná pracovní doba - příspěvek na stravování - sportovní a kulturní aktivity, karta Multisport - penzijní či životní připojištění a další benefity - závodní stravování - kompletní zaškolení
  • Místo pracoviště: Příbram