Nabídka práce > OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE (AŽ 45 000 KČ)

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE (AŽ 45 000 KČ)

Náplň práce

Máte zkušenosti na obdobné pozici alespoň 2 roky? Rádi byste pracovali pro úspěšnou nadnárodní společnost, která má potenciál? Jste komunikativní, cílevědomý a spolehlivý? Pak hledáme právě Vás!!!!

Náplň práce:

* Vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající klienty
* Příprava a vedení obchodních jednání (stanovení cen a podmínek, apod.)
* Monitoring trhu
* Poskytování poradenství klientům
* Aktivní účast při marketingových akcích

Požadavky

* SŠ vzdělání technického zaměření
* Zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky
* Dynamická, spolehlivá osobnost
* Velmi dobré komunikační schopnosti
* Komunikativní znalost anglického jazyka

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené * Služební vozidlo i k soukromým účelům * Notebook, mobilní telefon * Příspěvek na stravování * Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Místo pracoviště: Ostrava