Nabídka práce > IT TESTER - OSTRAVA - AŽ 50 000 KČ,-

IT TESTER - OSTRAVA - AŽ 50 000 KČ,-

Náplň práce

Jsi zkušený/zkušená v oblasti testování IT aplikací a zvládáš jak manuální tak i automatické testy. Pokud hovoříš anglicky nebo německy pak se přidej do fajn party lidí, která působí v mezinárodní společnosti v centru Ostravy.

Náplň práce:

* tvorba testovacích scénářů
* automatické i manuální testování aplikací
* nastavení testingu
* týmové meetingy, telekonference
* spolupráce s programátory a ostatními členy v týmu
* analyzování výsledky testů
* komunikace se zákazníky

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni - min. B1
* zkušenosti s manuálním a automatickým testováním
* prokazatelná praxe v oboru

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dni dovolené * práce z domu (HOME OFFICE) * flexibilní pracovní doba * stravenky i v případě cesty do zahraničí * mobilní telefon + zvýhodněný tarif * notebook i pro soukromé účely * kurzy cizích jazyků na pracovišti (AJ+NJ) * sleva na cestování
  • Místo pracoviště: Ostrava