Nabídka práce > VEDOUCÍ LOGISTIKY(BEZ ANGLICKÉHO JAZYKA - AŽ 45 000 KČ)

VEDOUCÍ LOGISTIKY(BEZ ANGLICKÉHO JAZYKA - AŽ 45 000 KČ)

Náplň práce

Baví Vás logistika a máte zkušenosti, které byste rádi rozvíjeli dál? Pokud hledáte příležitost pracovat pro silnou, stabilní a moderní společnost pak už nehledejte!!!

Mezinárodní výrobní společnost hledá vhodné uchazeče na pozici VEDOUCÍ LOGISTIKY

Náplň práce:

* nastavení procesů interní logistiky
* vedení týmu interní logistiky
* zodpovědnost za interní materiálové toky vyráběných i nakupovaných dílů
* zodpovědnost za vytíženost skladových prostor

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* praxe v oblasti logistiky ve výrobě
* zkušenosti s vedením lidí
* zkušenosti s nastavováním procesů v oblasti logistiky
* zkušenosti se systémem SAP
* zkušenosti s MS Office
* dobré organizační schopnosti
* ŘP sk.B

Výhodou:
* komunikativní znalost anglického jazyka

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Sick days * příspěvek na dopravu * příplatky na stravování * pracovní smlouva na dobu neurčitou * příspěvek na životní a penzijní připojištění * možnosti dalšího vzdělávání a kariérního růstu
  • Místo pracoviště: Ostrava