Nabídka práce > PLÁNOVÁNÍ VÝROBY, ÚSTÍ NAD ORLICÍ

PLÁNOVÁNÍ VÝROBY, ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Náplň práce

Domluvíte se anglicky nebo německy?
Máte zkušenost se zlepšováním procesů?
Láká Vás oblast plánování výroby?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis na pozici: "PLÁNOVAČ VÝROBY"

Co Vás na této pozici čeká?

- definování požadavků a dostupnosti materiálu
- plánování zdrojů, vytížení jednotlivých pracovišť a strojů
- stanovení výrobních a dodacích termínů
- podpora projektových vedoucích a vedení výroby
- tvorba dokumentace

Zašlete nám svůj životopis i v případě, že jste v oblasti plánování nováčci.

Požadavky

- zkušenost z výrobní společnosti
- znalost systému SAP podmínkou
- aktivní znalost AJ nebo NJ
- znalost principů lean managementu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Flexibilní začátek/konec pracovní doby * Příspěvek na stravování * Závodní stravování * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Jazykové a profesní vzdělávání * Věrnostní prémie
  • Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí