Nabídka práce > KEY ACCOUNT MANAGER s AJ | až 60 000 Kč

KEY ACCOUNT MANAGER s AJ | až 60 000 Kč

Náplň práce

Naše projekty jsou rozsáhlé a zajímavé. Dodáváme nejen produkt, ale komplexní řešení na míru zákazníkovi. Vyrábíme, modernizujeme, opravujeme a dáváme kompletní servis. Zkrátka to, co děláme, děláme dobře a Vaším úkolem bude posunout to o velký krok dál směrem k zákazníkovi. Chcete být součástí našeho obchodního týmu? Nyní máte tu příležitost na pozici Key Account Manager.

Vaším úkolem bude:
- akvizice a aktivní hledání nových obchodních příležitostí
- rozvoj a péče u stávajících zákazníků
- kompletní zajištění obchodního procesu
- samostatné vedení projektů
- identifikace požadavků zákazníka, technická specifikace a nabídka odpovídajícího řešení
- komunikace s výrobou, technickým oddělením, back-office týmem
- spolupráce na tvorbě a realizaci obchodního plánu, reporting
- sledování trhu a jeho vývoj
- účast na veletrzích a konferencích, prezentace produktů a řešení

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání - technický směr velkou výhodou!
- výborná znalost AJ
- dobrá orientace v technické oblasti (velké projekty v drážním / leteckém / strojírenském průmyslu)
- schopnost nabídnout komplexní řešení na míru zákazníkovi
- silná osobnost, aktivní přístup, samostatnost
- velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
- vlastní motivace, jasný tah na branku
- ochota cestovat, časová flexibilita
- ŘP sk. B - aktivní řidič

Obchodní zkušenosti a praxe v technickém obchodu jsou prioritou. Ovšem důležitá je pro nás i osobnost a to, jaké máte na pozici Key Account Manager předpoklady.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co u nás dostanete do plusu: - služební automobil i pro osobní užívání - notebook, mobil, PDA - 6 dní dovolená navíc - flexibilní pracovní doba - možnosti home-office - příspěvek na stravování - příspěvek na ŽP nebo PP - odborná školení, jazykové kur
  • Místo pracoviště: Jihlava