Nabídka práce > ASISTENTKA / OFFICE MANAGER 60% ÚVAZEK (5H DENNĚ)

ASISTENTKA / OFFICE MANAGER 60% ÚVAZEK (5H DENNĚ)

Náplň práce

O NÁS

Chceš dělat ve firmě, kde jsou super lidi? Ve firmě, která má jedinečnou vizi a snaží se dělat dobrou věc? Podívej se na Filtermac.com.

Jsme rychle rostoucí firmička, která si dala za cíl, že alespoň trochu „změní svět“ k lepšímu. Naším cílem je omezovat množství PET láhví a plastů. Vyrábíme stroje - Filtermac, které dnes dávají perlivou a neperlivou filtrovanou vodu již cca 40 000 studentům v ČR a to zdarma a výhradně do přinesených láhví. Díky tomuto konceptu šetří ohromné množství PET láhví. Balená voda se na školách, kde Filtermac mají, přestává prodávat.

Jsme nadšení do naší myšlenky a hledáme stejně zapálené lidi, kteří nám s realizací naší vize pomůžou. Hledáme někoho, kdo se o nás bude starat a bude pro náš tým oporou.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Office manager – potřebujeme někoho, kdo by se o naši kancelář a náš tým rád staral. Zajištění chodu kanceláře (tým cca 8 lidí). Aby vše šlapalo jak má?
• Asistentská část práce – často jsou potřeba menší podpůrné práce pro některé členy týmu. Můžou to být maličkosti, ale jsou velice důležité. Příprava podkladů, vyřízení úkolů na úřadech, vyhledávání na internetu, zajištění studentských akcí, prostě cokoli je potřeba.
• Příprava podkladů pro účetnictví

Požadavky

• Pozitivní přístup, veselou mysl a úsměv na tváři
• Znalost MS WORD a MS EXCEL
• Příprava prezentací v MS Powerpoint
• Znalost angličtiny výhodou
• Flexibilita a přizpůsobivost

Nabízíme

• Skvělou atmosféru a sympatické kolegy. Budeš součástí týmu, který je nadšený do práce a má snahu zanechat pozitivní otisk. Dnes to měříme na PET láhve – šetříme jich asi 150 000 měsíčně a máme milionové ambice?
• Práce na částečný úvazek 0,6 což je cca 5h denně (ideálně 9 – 14)
• Pracovní doba Po - Pá
• Nástupní hrubá mzda 17.000 Kč
• Pěkné kanceláře v centru, v úžasné lokalitě Vratislavovy ulice pod Vyšehradem. Nastěhovali jsme se do nových kanceláří v květnu tohoto roku a jsme z místa nadšení. Super restaurace v ulici, v létě po práci náplavka, dopravní dostupnost skvělá. Vyšehrad má super energii.
• Samostatnou a odpovědnou práci, stabilitu a jistotu
• Nástupní termín: v prosinci 2018 by mělo proběhnout zaškolení a předání agendy

Další informace

Informace o pozici
Místo pracoviště Vratislavova 4/27, Praha 2 Vyšehrad
Typ pracovního vztahu Práce na 60% úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva
Benefity Radost z práce? Sick day atd. jsou normální
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Čeština (výborná)
Angličtina výhodou
Zadavatel Filtermac s.r.o.

Pokud byste s námi rádi pracovali, kontaktujte nás prosím
emailem na: info@filtermac.com nebo
telefonicky na čísle 736 631 366.

Informace o pozici

  • FILTERMAC s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 17000
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Vratislavova 27, 128 00, Praha 2