Nabídka práce > Obchodní ředitel VYSOČINA, 90 000 Kč/měs.

Obchodní ředitel VYSOČINA, 90 000 Kč/měs.

Náplň práce

Hledáme zkušeného obchodního ředitele s náležitým obchodním drivem a zkušenostmi ideálně z výrobní firmy.

Co Vám nabízíme? Stabilní fungující byznys do začátku, jeho rozvoj, stejně tak jako zajetý tým obchodníků a zákaznického servisu. Přihodíme možnost budování nových obchodních sítí a rozhodně vlastní zodpovědnost za dosažení úspěchů a poskytnutí všeho potřebného pro jejich splnění.

Cestování Vás čeká, bez toho se asi žádná obchodní pozice neobejde, ale převážně budet v sídle firmy na Vysočině.

Požadavky

- zkušenosti z pozice obchodní ředitele alespoň 3 roky
- angličtina na výborné úrovni
- další jazyky velkou výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 80000 CZK do 95000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - pracovní příležitost ve stabilní firmě - manažerské ohodnocení
  • Místo pracoviště: Jihlava