Nabídka práce > Vedoucí konstrukčního týmu

Vedoucí konstrukčního týmu

Náplň práce

Pokud jste zkušený konstruktér, otevírá se Vám nyní příležitost pro profesní posun. Hledáme člověka, který si komplexně poradí s celým naším výrobkem. Musíte být v první řadě zkušený v konstrukční práci, a nebát se vzít si pod křídla tři konstruktéry na oddělení.

Vaší náplní prace bude:

- vedení menšího týmu konstruktérů
- komplexní návrhy konstrukčních řešení
- podílení se na vývoji výrobku v koncepční fázi a připomínkování návrhu řešení
- hlídání termínů a plánů
- návrhy na snižování nákladů v rámci projektu
- komunikaci se zákazníky a dodavateli
- inovace technické dokumentace a návrh možných zlepšení ve výrobě

Požadavky

- AJ nebo NJ na výborné úrovni - budete komunikovat denně (s vedením, s kolegy, se zákazníky)
- SŠ/VŠ strojního/technického zaměření
- znalost prací s 2D/3D CAD softwary (AutoCAD, Solidworsk)
- samostatnost a pečlivost při řešení konstrukčního zadání
- proaktivní přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - samostatné a kreativní zaměstnání - mzdu odpovídající vedoucí pozici - možnost profesního a osobního růstu - příspěvek na závodní stravování - dovolená navíc
  • Místo pracoviště: Ledeč nad Sázavou