Nabídka práce > HR administrátor s NJ

HR administrátor s NJ

Náplň práce

Rádi byste získali lepší praxi v personalistice a ovládáte dobře NJ? Máte aktivní přístup k práci se smyslem pro zodpovědnost a pečlivost? Pak se přihlaste!

Vaší náplní práce bude:
- podpora personálního oddělení a personálních procesů napříč koncernem
- správa, aktualizace a verifikace personálních dat v interním systému
- zpracovávání personálních informací - docházka, dovolené, školení, organizační struktura atd.
- komunikace s kolegy v NJ

Požadavky

- ekonomické či HR vzdělání
- pokročilá znalost NJ podmínkou (maily a telefonáty na denní bázi s rodilými mluvčími)
- středně pokročilá znalost AJ
- praxe na administrativní pozici
- MS Office
- komunikativnost, aktivní přístup, týmový hráč

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - finanční ohodnocení dle praxe, znalostí - zaškolení - finanční bonusy kvartálně a ročně - dovolená navíc - možné cestování do zahraničí - osobní rozvoj - jazykové kurzy zdarma - příjemný kolektiv - a další
  • Místo pracoviště: Třebíč