Nabídka práce > MECHANIK/ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ, Českobudějovicko, až 35 000 Kč

MECHANIK/ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ, Českobudějovicko, až 35 000 Kč

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici údržbáře nebo mechanika strojů? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis na pozici MECHANIK/ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ a staňte se součástí společnosti sídlící v Českých Budějovicích.

Náplň práce:
- pravidelný servis, údržba a opravy strojů
- zajišťování bezporuchového chodu strojů
- analyzování a oprava poruch
- vedení evidence závad a servisních kontrol

Požadavky

- vyučení nebo SŠ vzdělání v oboru strojírenství
- minimálně 2 roky praxe
- znalost hydrauliky a pneumatiky
- orientace v technické dokumentaci
- svářečský průkaz nebo vyhláška 50/1978Sb. výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 20000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - příplatky za směnný provoz - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: České Budějovice