Nabídka práce > TECHNIK IT REALIZACÍ, ČB, 45 000 Kč

TECHNIK IT REALIZACÍ, ČB, 45 000 Kč

Náplň práce

Administrace OS Windows server 2008, 2012 a 2016? Serverový HW (např. HP, IBM nebo Dell)? Znáte, víte oč běží?

Zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

- péče o stávající zákazníky
- řešení incidentních a změnových požadavků
- implementace a realizace projektů

Požadavky

- SŠ vzdělání
- prokazatelné zkušenosti v oblasti IT
- znalost administrace Windows server 2008, 2012 a 2016
- zkušenosti s konfigurací zálohování DPM nebo Veeam (případně jiný produkt)
- znalost tvorby a testování Disaster Recovery Plánů
- znalost AJ - k využití čtení technické dokumentace
- velmi dobré komunikační dovednosti - využití při kontaktu se zákazníkem (osobní, telefonická i emailová komunikace)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 25000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 4 týdny dovolené + po 1.roce možnost 5 dní dovolené při plnění osobního plánu - stravenky v hodnotě 100 Kč - auto, mobil, ntb i k osobnímu užívání - penzijní připojištění od 3.měsíce - flexibilní pracovní doba - slevy na pohonné hmoty - výhod
  • Místo pracoviště: České Budějovice