Nabídka práce > Teamleader - vedoucí týmu ve skladu

Teamleader - vedoucí týmu ve skladu

Náplň práce

* vedení skladníků a řidičů vysokozdvižných vozíků
* zodpovědnost za plnění pracovních úkolů v požadované kvalitě
* dohled na docházku, dodržování BOZP apod.
* pracovní doba ve třísměnném provozu, od pondělí do pátku

Požadavky

- SOU/SŠ
- zkušenosti s vedením týmu pracovníků ve skladu, pokud to bude ve výrobní společnosti, bude to velká výhoda
- praxe v řízení VZV
- znalost práce na PC
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 33000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: nadstandardní platové ohodnocení - široké spektrum firemních benefitů (závodní stravování zdarma, týden dovolené navíc, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění,příspěvek na dojíždění, mobilní telefon, notebook, jazykové kurzy a da
  • Místo pracoviště: Tachov