Nabídka práce > MAKRO Průhonice - pokladní až 160Kč/hod, denní vyplácení

MAKRO Průhonice - pokladní až 160Kč/hod, denní vyplácení

Náplň práce

POPIS ČINNOSTI

  • odpovědnost za půjčenou pokladnu

  • markování zboží​​​​

NABÍZÍME

  • možnost pravidelně docházet, i jako přivýdělek 1x týdně,

  • denní vyplácení mzdy,

  • ranní, odpolední a celodenní směny,

  • zaškolení vždy v PO, ÚT, ST nebo ČT 8:00 - 12:00,

  • mzdu 140 Kč/h v listopadu a 150 Kč/h v prosinci

  • bonus +10 Kč/h v případě, že odpracujete 5 a více směn za měsíc

  • DPP s klientem

  • +350 Kč/měsíc jako příspěvek na dopravu při odpracování více jak 10 směn/měsíc

POŽADAVKY

  • plnoletost podmínkou!

  • čistý výpis z rejstříku trestů

  • ZDRAVOTNÍ PRŮKAZ PRO PRÁCI V POTRAVINÁŘSTVÍ - vystavuje obvykle na počkání váš lékař

Přijďte rovnou k nám na Hráského 2231/25 Praha 4 - kousek od metra Chodov. S sebou občanský průkaz, průkaz pro práci v potravinářství a výpis z rejstříku trestů. Jsme zde Po - Pá 9-13 a 14-18.

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 140 - 160
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 4