Nabídka práce > SW INŽENÝR - automatizované testování - zajímavé finanční ohodnocení

SW INŽENÝR - automatizované testování - zajímavé finanční ohodnocení

Náplň práce

Máš Bc. vzdělání IT směru, zajímá Tě vše co se týká software, dokážeš komunikovat v AJ a spolehlivost pro Tebe není cizím slovem?

Pak naše nabídka směřuje právě k Tobě!
Líbila by se Ti pozice SW INŽENÝR?

Co bude Tvou náplní práce:
- instalace softwarových komponentů
- konfigurace a optimalizace systémů
- vývoj automatizovaného testování
- poskytování zákaznické podpory v oblasti vývoje SW
- práce na projektech
- průzkum nových vlastností na produktech, navrhování nových testů pro automatizaci

Požadavky

- min. Bc vzdělání technického směru, nejlépe v oblasti informatiky
- zkušenosti s vývojem SW velkou výhodou
- znalost jednoho z programovacích jazyků C, C++, JAVA, PYTHON, JAVA Script, C#, Bash
- znalosti v oblasti: instalace, konfigurace nebo testování webových nebo mobilních technologií
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- týmový hráč
- spolehlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * práce na velice zajímavých projektech * příležitost cestovat do zahraničí * práce v mladém a příjemném kolektivu * možnost realizace vlastních nápadů * možnost práce na home office * stravenky v hodnotě 80 Kč * flexibilní pracovní doba * notebook *
  • Místo pracoviště: Ostrava