Nabídka práce > ELECTRONIC HW DEVELOPER

ELECTRONIC HW DEVELOPER

Náplň práce

Na této pozici se budete podílet na vývoji embedded hardwaru techniku pro zákazníky z řad předních světových automobilek.

Náplň práce:
* vývoj hardwaru pro embedded systémy v oblasti automotive
* tvorba layoutu desek plošných spojů
* koordinace vzorků a prototypů a - zpracování výrobkové dokumentace
* práce s nejmodernějšími technologiemi a špičkovými nástroji
* možnost spolupráce a na elektronickém předvývoji

Požadavky

* vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru, příp. středoškolské vzdělání s praxí
* komunikativní znalost AJ podmínkou
* znalost NJ výhodou
* zkušenost s testováním elektroniky a návrhem layoutu desek plošných spojů velkou výhodou
* samostatnost i schopnost týmové práce, flexibilitu
* ochotu na sobě neustále pracovat a učit se novým věcem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * pružná pracovní doba * pět týdnů dovolené * zaměstnanecké výhody dle vlastního výběru (cafeteria) * příspěvek na penzijní připojištění * příspěvky na stravování * firemní akce * komplexní systém zaškolení
  • Místo pracoviště: Ostrava