Nabídka práce > Senior buyer - Česká Lípa

Senior buyer - Česká Lípa

Náplň práce

Máte praxi v nákupu a cítíte se v tomto prostředí jako ryba ve vodě? Komunikujete anglicky min. na úrovni B1? Pak tu pro Vás máme speciální příležitost!

Hledáme posilu na pozici: Senior buyer

NÁPLŇ PRÁCE:
* péče o stávající dodavatele a rozvoj obchodních vztahů
* vyjednávání nákupu komodit podle požadavků BT a zákazníka
* zodpovědnost za včasné a kvalitní dodávky materiálu
* vyhodnocování rizik v oblasti dodávek, snižování rizik na přijatelnou úroveň
* komunikace s ostatními odděleními ve firmě

Lokalita: Česká Lípa

#nákup #nákupčí #logistika #Česká Lípa #komodity #nákup komodit #senior #buyer

Požadavky

* VŠ/SŠ technického případně ekonomického směru
* 5-8 let praxe v nákupu z výrobní firmy
* znalost AJ pro komunikaci se zahraničními klienty
* znalost NJ výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: *13. plat * relokační příspěvek až 100 000 Kč * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba * podnikové stravování za výhodné ceny * možnost jazykových a odborných kurzů * příspěvek na penzijní/životní pojištění * cafeterie a propracovaný systém zaměstna
  • Místo pracoviště: Česká Lípa