Nabídka práce > Asistent/ka obchodního oddělení - i pro absolventy SŠ!

Asistent/ka obchodního oddělení - i pro absolventy SŠ!

Náplň práce

Máte zkušenost z obchodního oddělení? Poradíte si s vyřízením požadavků zákazníka? Máte elán, drive a chuť učit se novým věcem? Potom se přihlaste, ať jste zkušená osobnost anebo absolvent s touhou rozjet svoji kariéru!

Úkoly pro Asistenta/ku obchodního oddělení jsou tyto:

- Administrativní podpora pro Key Account Managera
- Kompletní příprava základny pro jednání s klíčovými zákazníky
- Správa smluv, objednávek a informací z logistiky
- Monitorování nových produktů a podílení se na propagaci a tvorbě cenové strategie
- Sledování výsledků prodeje a předkládání statistik vedení společnosti
- Spolupráce s marketingem
- Realizace prodejní a marketingové strategie za účelem splnění plánů

Požadavky

- SŠ vzdělání
- AJ na komunikativní úrovni pro jednání se zákazníky
- Zkušenost z obchodního oddělení vítána, ale můžeme i zaučit

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 26000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Telefon + výhodný tarif - Stravenky v hodnotě 105 Kč/den - 25 dní dovolené - Flexibilní pracovní doba - Home office - Sick days - Benefit karta - 1000 Kč/měsíc - Příspěvek na penzijní a životní pojištění - Kurzy AJ v pracovní době hrazené zaměst
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav