Nabídka práce > KOORDINÁTOR ZAHRANIČNÍCH PROJEKTŮ

KOORDINÁTOR ZAHRANIČNÍCH PROJEKTŮ

Náplň práce

NÁDHERNÁ A OJEDINĚLÁ PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST!!!

... proč?

Protože?

... máte možnost pracovat pro stabilní, seriozní společnost, která je jedničkou ve svém oboru
... využijete svého potenciálu a zkušeností a budete koordinovat zaměstnance vysílané firmou do zahraničí - budete řešit jejich mzdové podklady, identifikovat daňové souvislosti mezi ČR a zahraničím, spolupracovat s daňovými poradci a jinými odborníky na dodržování pracověprávních norem EU atd.

Požadavky

* Orientujete se v pracovně právní legislativě (ČR) a máte zkušenosti se zpracováváním mezd?

* Máte praktickou zkušenost nebo alespoň znalosti v oblasti zamezení dvojího zdanění?

* Zajímáte se, jaké jsou minimální mzdy v rámci EU? Nebo máte přímou zkušenost s vysíláním zamců do zahraničí?

* Komunikujete v angličtině?

SUPER!

Mám pro Vás jedinečnou pracovní nabídku.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené * hrazené stravování * zkrácená prac. doba * cafeterie * telefon, notebook
  • Místo pracoviště: Hodonín