Nabídka práce > Řezník - hypermarket Průhonice - 157Kč/h - denní vyplácení

Řezník - hypermarket Průhonice - 157Kč/h - denní vyplácení

Náplň práce

Pro našeho klienta, hypermarket v Průhonicích, hledáme vhodného kandidáta na pozici řezník.

Jedná se o dlouhodobou spolupráci, minimálně do konce roku 2018!

Náplň práce:

- porcování masa

- doplňování masa a masných výrobků na pult

- pultový prodej

- komunikace se zákazníky

- péče o chod a čistotu prodejního pultu

Požadavky:

- věk min. 18let

- zdravotní průkaz pro práci v potravinářství

- výpis z rejstříku trestů

- ideálně vyučení v oboru nebo praxe podmínkou

- znalost druhů masa

- možnost pracovat alespoň 4směny týdně (střídání ranních/odpoledních)

- dobré komunikační a prodejní dovednosti

Nabízíme:

- mzda 157Kč/h hrubého

- denní vyplácení

- dobrá dopravní dostupnost

- moderní pracovní prostředí

- možnost dlouhodobé spolupráce

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 157
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 9