Nabídka práce > Operátor Call Centra - cizí jazyky - práce z domova

Operátor Call Centra - cizí jazyky - práce z domova

Náplň práce

Chcete si vydělat z pohodlí svého domova? Baví Vás komunikace s klienty a mluvíte cizím jazykem?

Rodinná firma se stabilním zázemím hledá jazykově nadané telefonisty pro práci z domova na částečný úvazek.

Náplní práce je obvolávání databází existujících klientů a zápis výsledků. Na naše klienty netlačíme, požadujeme však komunikativnost a pozitivní přístup.

Naše klientela leží napříč Evropou, hledáme proto následovné jazyky: Čeština, Slovenština, Němčina, Francouzština, Holandština, Italština, Maďarčina, Polština, Portugalština, Slovinština, Chorvatčina, Estonština, Litevština, Lotyština. Nabízíme fixní mzdu + potenciální bonusy po zapracování. V případě zájmu prosím zašlete Vaše CV na martin@rendl.com a my se Vám brzo ozveme.

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 250
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 2