Nabídka práce > Elektroinženýr

Elektroinženýr

Náplň práce

Máte zkušenosti s elektro projekty, platnou vyhlášku 50, alespoň s §6 a jste týmový hráč? Nenechte na sebe čekat a pošlete nám životopis, hledáme elektroinženýra k nám do Ústí.

K náplni práce elektroinženýra bude patřit:
* zpracovávání technických podkladů pro investiční projekty
* posuzování technických nabídek
* revize smluv a kontrola správnosti projektové přípravy
* podílení se na realizaci projektů
* účasten při výběrových řízeních z hlediska investic
* koordinace činností napříč společností a externími pracovníky
* spolupráce s manažery projektů, dodavately, projektanty

Požadavky

Co bychom od elektroinženýra potřebovali:

* SŠ/ VŠ technického směru
* předchozí praxi elektroinženýra alespoň 2 roky
* zkušenost v oblasti ASŘTP
* platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6 (§8.1 nebo 8.2 výhodou)
* angličitnu na úrovni vedení běžné komunikace
* řidičský průkaz skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba s pevnou složkou * závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele * příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce * zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru * odborný rozvoj zaměstnanc
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem