Nabídka práce > Správce technické dokumentace se znalostí CAD

Správce technické dokumentace se znalostí CAD

Náplň práce

Pokud se dobře vyznáte v CADu a baví Vás spravovat technickou dokumentaci, rádi Vás přivítáme do našeho týmu jako správce technické dokumentace.

Na této pozici budete mít na starosti:
* zavádění systému správy technické dokumentace
* metodické vedení a administrace systému
* převádění papírové technické dokumentace do elektronické evidence
* operační správa, evidence, archivace

Požadavky

Jako správce technické dokumentace budete potřebovat:

* SŠ/ VŠ, nejlépe elektrotechnika či strojírenství
* zkušenosti se správou a vedením technické dokumentace alespoň 2 roky
* dobrá znalost grafických SW (např. CAD)
* schopnost koncepčního myšlení
* být týmovým hráčem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba s pevnou složkou * závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele * příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce * zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru * odborný rozvoj zaměstnanc
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem