Nabídka práce > DENNÍ / NOČNÍ doplňování Průhonice - až 166 Kč/h - denní vyplácení

DENNÍ / NOČNÍ doplňování Průhonice - až 166 Kč/h - denní vyplácení

Náplň práce

  • naskladňování zboží

  • doplňování zboží do regálů

  • kontrola čersvosti jednotlivého zboží

  • pomocné úklidové práce

NABÍZÍME

  • dlouhodobou brigádu na doplňování zboží,

  • získání zkušenosti s doplňováním zboží,

  • možnost volby směn,

  • odměna 125 Kč/hod - 146 Kč/h v listopadu a 135 Kč/h - 156 Kč/h v prosinci - dle oddělení,

  • denní vyplácení

  • při odpracování více jak 10 směn za měsíc příspěvek +350 Kč na dopravu

  • při odpracování více jak 5 směn za měsíc bonus +10 Kč/h

POŽADAVKY

  • vhodné spíše pro muže starší 18ti let

  • časová flexibilita

  • zdravotní průkaz pro práci v potravinářství!

  • schopnost odpovědnosti za svěřený úsek

  • dochvilnost

  • samostatnost a pečlivost

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 125 - 166
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha