Nabídka práce > Hledáme NÁKUPČÍ

Hledáme NÁKUPČÍ

Náplň práce

Obvyklá činnost Nákupčího:

- spolupráce se stávajícími dodavateli a zajištění včasného doručení materiálu
- zodpovědnost za příjem a změny objednávek
- identifikace příležitostí ke snižování nákladů, hledání možností ke zvyšování kvality a zkracování dodacích lhůt
- koordinace logistických požadavků k odeslání produktů
- reporting a spolupráce s dalšími odděleními

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické či technické)
- praxe v oblasti nákupu
- znalost AJ min. na střední úrovni
- schopnost efektivních řešení, samostatnost, organizační schopnosti
- uživatelská znalost MS Office (excel, power point, word), znalost ERP systému výhodou

Nabízíme

Klienti nabízí:

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- obvykle 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- flexibilní pracovní doba
- nástup možný IHNED

Informace o pozici

  • Manpower
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek