Nabídka práce > Technik/technička přípravy a řízení zakázek (734)

Technik/technička přípravy a řízení zakázek (734)

Náplň práce

Provádění staveb prosklených hliníkových fasád, oken a dveří v rámci ČR (autorizovaný zpracovatel systémových hliníkových profilů renomovaných značek), příprava projektů a podkladů pro realizaci zakázky, reprezentace společnosti, poptávání materiálů, příprava smluv a objednávek s dodavateli, účast na stavbách a jejich agenda.

Požadavky

- SŠ směr stavební nebo strojní
- praxe v oboru - výhoda
- orientaci ve stavebním, příp. strojním oboru
- vyjednávací a organizační schopnosti
- spolehlivost, loajalitu, proaktivní přístup
- znalost práce na PC (MS Office)
- znalost AUTO CAD - podmínka
- AJ nebo NJ - výhoda
- řidičský průkaz sk. B
- prokazatelné reference
- přivítáme, pokud zašlete foto

Nabízíme

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástup ihned, dle dohody
- hrubou nástupní mzdu 30 000 – 35 000,- Kč dle znalostí a zkušeností
- prémie, pružnou/klouzavou pracovní dobu
- benefity (13. a 14. plat, sick days, příspěvek na stravování, odborné vzdělávání, jazykové kurzy)
- příjemné pracovní prostředí, firemní oděv
- zázemí stabilní české společnosti

Informace o pozici

  • ANEX personální agentura
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality, Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30.000 - 35-000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 13. a 14. plat, sick days, příspěvek na stravování, odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Blansko