Nabídka práce > Mzdová účetní, mzda 30 000 - 50 000 kč/měsíc

Mzdová účetní, mzda 30 000 - 50 000 kč/měsíc

Náplň práce

Agentura práce sídlící v Ostravě – Zábřeh příjme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici „mzdová účetní“.
Naši prioritou je přátelský, energický přístup a dravost k lepším výsledkům společnosti.
Své životopisy s fotografií zasílejte na e-mail: nabor@recra.cz

Náplň práce

- Kompletní vedení mzdové agendy
- Příprava pracovněprávní dokumentace
- Zpracování a správa exekucí
- Komunikace a spolupráce s institucemi (FÚ, ÚP, OSSZ, ...)
- Pravidelný reporting vedení společnosti

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
- Praxe min. 3 roky na pozici samostatné mzdové účetní
- Znalost mzdové legislativy
- Znalost software Target, výhodou
- Samostatnost, svědomitost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita
- Příjemné vystupování a komunikativnost
- Polský jazyk výhodou, nikoliv podmínkou
- ŘP sk. B - aktivní řidič.

Nabízíme

- Pracovní smlouvu se zkušební dobou (6 měsíců) na dobu určitou 1 rok, poté na neurčito
- Mzda 30 000 - 50 000 Kč/ měsíc
- Příjemné pracovní prostředí
- Možnost dalšího vzdělání ve mzdové problematice
- Dobré platové ohodnocení, odměny, prémie, dotované sportovní vyžití (Multisport karta)
- 13. a 14. mzdu, při splnění stanovených cílů
- Profesní růst

Informace o pozici

  • Recra
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance, Management,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ostrava - Zábřeh