Nabídka práce > Obsluha lisu , montáž - automotiv, 80,-kč/hod, zdarma ubytování

Obsluha lisu , montáž - automotiv, 80,-kč/hod, zdarma ubytování

Náplň práce

obsluha lisů, montáž plastových výlisků, práce na zaučení

Požadavky

Manuální zručnost, pečlivost
Spolehlivost a dobrou pracovní morálku
Praxe na obdobné pozici výhodou - montáž plastů, obsluha lisů

Nabízíme

Hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání
Mzda 80,-Kč /hod, denní dieta 190,-Kč, proplácené cestovné
Zdarma ubytování
Týdenní zálohy
Zaučení

Další informace

Volná místa vhodná pro ženy do výroby
Mzda 80,-Kč/hod, denní dieta a proplácené cestovné

Informace o pozici

  • Personal fabric – agentura práce, a.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Základní
  • Plat: 80,-Kč /hod, 166,-Kč denní dieta, zdarma ubytování
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: zdarma ubytování, denní dieta 166,-Kč, proplácené jízdné, týdenní zálohy,
  • Vhodné pro: muže i ženy
  • Místo pracoviště: Hrušovany u Brna