Nabídka práce > Práce ve skladu s ubytování ZDARMA+ZÁLOHY

Práce ve skladu s ubytování ZDARMA+ZÁLOHY

Náplň práce

Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání u mezinárodní logistické firmy. Tato pozice není fyzická náročná a je vhodná spíše pro ženy. Ubytování ZDARMA.

Náplň práce:

Vybalování doručených zásilek a jejich posouzení
Péče o vrácené zásilky s textilním a papírenským zbožím
Dodržování stanovených pracovních postupů dle pokynu nadřízeného
Zodpovědnost za kvalitně odvedenou práci

Požadavky

Pečlivost, přesnost, spolehlivost a manuální zručnost
Znalost či ochotu se naučit základní německá slova (barvy, oblečení)
Základní znalost PC
Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
Nástup IHNED

Nabízíme

Mzda 100 – 110 Kč čistého/ hodina
Možnost práce na HPP i brigádně (DPČ)
Ubytování zajištěno ZDARMA
Stravenky ve výši 70,- Kč/směna (přispíváme 55%)
Zákonné příplatky a prémie
Možnost čerpání záloh na mzdu
Pracovní oděv
Plně hrazená zdravotní prohlídka na náklady zaměstnavatele

Další informace

TEL: +420 735 177 618

Informace o pozici

  • Recra
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava, Manuální a dělnické profese, Služby, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Šťáhlavy, Plzeň