Nabídka práce > Lakýrník - velké plochy, Ostrava

Lakýrník - velké plochy, Ostrava

Náplň práce

- stříkání velkých ploch základní a povrchovou dvousložkovou barvou
- tmelení, broušení velkých ploch
- míchání nátěrových hmot a tmelů dle předepsaných poměrů

Požadavky

SOU vzdělání v oboru - lakýrník -praxe min. 3roky
Zkušenosti se stříkáním velkých ploch
Schopnost zvládat vysoké pracovní nasazení, flexibilita, samostatnost, vysoká spolehlivost
Čistý rejstřík trestů, aktualizovaný životopis
Čtení technických výkresů, směnný provoz

Místo výkonu práce : Ostrava

Nabízíme

Hlavní pracovní poměr, mzda 20.300,-Kč čistého při nástupu
Po měsíci prémie
Šikovný lakýrník 23.500,-Kč čistého
Zajištěné a zdarma ubytování v blízkosti práce
Stabilní a dlouhodobá práce

Další informace

Volná místa pro zkušené lakýrníky
Mzda 23.400,-Kč/čistého, ubytování zdarma

Informace o pozici

  • Personal fabric – agentura práce, a.s.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: SOU - lakýrník, malíř / natěrač
  • Plat: 23.500,-Kč čistého
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 166,-Kč denní diety, ubytování zdarma, cestovné, týdenní zálohy
  • Vhodné pro: zkušené lakýrníky
  • Místo pracoviště: Ostrava