Nabídka práce > Slévárenský dělník - Operátor finální kontroly

Slévárenský dělník - Operátor finální kontroly

Náplň práce

Zabezpečení výstupní kontroly hotových výrobků a plynulého toku hotových výrobků do expedičního skladu, následné zajištění balení hotových výrobků.

Požadavky

SOU vzdělání
Dobrá pracovní morálka
Pečlivost, spolehlivost , samostatnost

Nabízíme

Hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání
Mzda 15.800,- -17.000,-čistého
Zajištěné a plně hrazené ubytování (1km od práce)
Proplácené cestovní náklady
5týdnů dovolené

Další informace

Volná místa pro spolehlivé pracovníky na finální kontrolu.
Mzda 15.800,-Kč/čistého - 17.000,-Kč/čistého

Informace o pozici

  • Personal fabric – agentura práce, a.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství,
  • Plat: Mzda 15.800,-Kč/čistého - 17.000,-Kč/čistého
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Zajištěné a plně hrazené ubytování (1km od práce) Proplácené cestovní náklady 5týdnů dovolené
  • Místo pracoviště: Brno