Nabídka práce > Obsluha CNC lisu, Znojmo

Obsluha CNC lisu, Znojmo

Náplň práce

Na hlavní pracovní poměr ihned přijmeme nástrojáře - seřizovače výstředníkových lisů.

Požadavky

praxi min. 2 roky v oboru nástrojář
obráběč znalost obrábění a seřizování CNC
obráběcích strojů - výměna nástrojů
samostatná orientace v technických výkresech
příprava nástrojů + seřízení lisu a rozjezd výroby
vyučení technického směru - ideálně nástrojář - obráběč - zámečník
pracovitost, spolehlivost, manuální zručnost

Nabízíme

mzda 155,-/hod.
stabilní zaměstnání v prosperující firmě
hlavní pracovní poměr
denní diety 166,-
hrazené ubytování a cestovní náklady

Informace o pozici

  • Personal fabric – agentura práce, a.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: SOU - technického směru
  • Plat: mzda 155,-/hod.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: denní diety 166,- hrazené ubytování a cestovní náklady
  • Místo pracoviště: Znojmo