Nabídka práce > Operátor výroby montáž interiérů pro letadla Airbus

Operátor výroby montáž interiérů pro letadla Airbus

Náplň práce

Výroba leteckých interiérů , manuální montáž převážně kuchyňských modulů pro letadla Airbus

Požadavky

Praxe s jednodušší montáží - sestavování dle návodu/ jednodušší tech.dokumentace/
Spolehlivost, zodpovědnost, fyzickou zdatnost - práce vhodná pro muže

Nabízíme

Hlavní pracovní poměr
Mzda 104 ,- + 1000,- prémie po zaučení
Mzda v čistém při fondu pracovní doby je 18.300,- + 1000,-prémie
Mzda v čistém při 190ti hodinách je 20.800,- +1000,-prémie
25 dní dovolené
Denní dieta 175,-
Zdarma ubytování - ubytování Vám zajistíme, slušné ubytování
Kontakt s koordinátorem - možnost týdenní finanční zálohy

Informace o pozici

  • Personal fabric – agentura práce, a.s.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: SOU - technického směru
  • Plat: Mzda v čistém při fondu pracovní doby je 18.300,- + 1000,-prémie
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 25 dní dovolené Denní dieta 175,- Zdarma ubytování - ubytování Vám zajistíme, slušné ubytování ,možnost týdenní finanční zálohy
  • Místo pracoviště: Plzeň