Nabídka práce > Výroba odlitků pro automobilový a letecký průmysl 18.400,- + 0-1500,-Kč prémie.

Výroba odlitků pro automobilový a letecký průmysl 18.400,- + 0-1500,-Kč prémie.

Náplň práce

Jednoduchá obsluha stroje, vkládání výrobků do stroje - menší kusy 20dkg, 30dkg, kontrola výrobků, očištění, ukládání do krabic, práce s olejovou emulzí.

Požadavky

SOU vzdělání
Praxi ve výrobě
Technické myšlení, manuální zručnost
Schopnost samostatné, pečlivé práce

Nekuřácké prostředí

Místo výkonu práce : Nivnice okr. Uherský Brod

Nabízíme

Dlouhodobé stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
Mzda 90,-Kč /hod
Denní dieta 166,- Kč
Zajištěné a zdarma ubytování
12ti hodinové směny R-N
Vhodné pro ženy i muže -nutná manuální zručnost

Další informace

18.400,- + 0-1500,-Kč prémie.

Informace o pozici

  • Personal fabric – agentura práce, a.s.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: SOU - technického směru
  • Plat: 18.400,- + 0-1500,-Kč prémie.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Denní dieta 166,- Kč , Zajištěné a zdarma ubytování
  • Místo pracoviště: Uherské Hradiště