Nabídka práce > Manipulační dělníci ve výrobě, pouze RANNÍ směny

Manipulační dělníci ve výrobě, pouze RANNÍ směny

Náplň práce

Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání u světové skupiny pro žárové zinkování v oblasti protikorozní ochrany. Práce je vhodná pro fyzicky zdatné uchazeče.

Místo výkonu: Ostrava - Kunčice

Náplň práce:
• Navěšování/svěšování materiálu k pozinkování
• Vstupní/výstupní kontrola materiálu
• Čištění pozinkovaného materiálu
• Dodržování stanovených pracovních postupů dle pokynu nadřízeného
• Zodpovědnost za kvalitně odvedenou práci

Požadavky

• Zodpovědnost za svěřené úkoly, dochvilnost
• Ochotu pracovat v jednosměnném provozu, pouze RANNÍ směny
• Vhodné i pro absolventy bez praxe (rádi zaškolíme)
• Nástup IHNED

Nabízíme

• Nástupní mzda 22.700 Kč/měsíc, po zaškolení navýšení mzdy
• VÝKONNOSTNÍ bonus
• Zákonné příplatky
• Pracovní oděv
• Plně hrazená zdravotní prohlídka na náklady zaměstnavatele

Informace o pozici

  • Recra
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek