Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR/ TECHNOLOG| START UP| až 43 000 Kč/měs.

PROCESNÍ INŽENÝR/ TECHNOLOG| START UP| až 43 000 Kč/měs.

Náplň práce

PROCESNÍ INŽENÝR/ TECHNOLOG v novém chemickém závodě na mostecku!

Pokud se pohybujete v oblasti chemické výroby na pozici technolog, máte chemické vzdělání a velmi dobrou znalost německého/anglického jazyka, tak jste kandidát/-ka, kterého hledáme!

Co bude Vaším úkolem?
- Budete dohlížet na správné chemické složení výrobní hmoty
- Kontrola plnění stanoveného plánu výroby
- Optimalizace výrobních postupů a procesů výroby
- Tvorba výrobních analýz (plnění KPI's, zmetkovitost)
- Zodpovědnost za výrobní kvalitu (audity)
- Vedení výrobního a laboratorního týmu
- Komunikace s vedením společnosti
- Školení nových pracovníků

Požadavky

Koho hledáme na pozici PROCESNÍ INŽENÝR/ TECHNOLOG?

- SOŠ/ SŠ/ VŠ vzdělání S CHEMICKÝM ZAMĚŘENÍM
- Pracovní zkušenosti na pozici SUPERVIZOR VÝROBY/ LABORANT/ PRODUKTOVÝ SPECIALISTA/ TECHNOLOG ve výrobní společnosti
- NĚMECKÝ JAZYK/ ANGLICKÝ JAZYK na komunikativní úrovni (budete se školit v Německu!)
- Znalost práce v systému SAP
- Uživatelská znalost MS Office
- Vedoucí a manažerské dovednosti
- Spolehlivost a loajálnost
- Ochota absolvovat školení v Německu (1-2 měsíce)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 0 CZK do 43000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Jelikož jsme teprve na začátku, tak na benefitech se nyní stále pracuje... Co Vám můžeme zaručit je 10% finanční bonus k výplatě, stravenky a 25 dní dovolené :)
  • Místo pracoviště: Most