Nabídka práce > 120 Kč/h. Hledám vhodnou osobní asistentku, asistenta

120 Kč/h. Hledám vhodnou osobní asistentku, asistenta

Náplň práce

Jmenuji se Kateřina, ročník 1982, a pohybuji se pomocí elektrického vozíku. Hledám vhodnou osobního asistentku, asistenta. Bydlím v ulici Hornomlýnská v Praze. Potřebuji pomoc při běžných denních činnostech a s chodem domácnosti (úklid, vaření apod.). Dny dle domluvy, ale jednalo by se především o osobní asistenci na pondělní až nedělní dopoledne (cca 9h. - 15.30h.) a večer (cca 18h. – 20h.)

Požadavky

- dokončené středoškolské vzdělání (maturita, výuční list, apod.)
- lékařská zpráva
- čistý výpis z rejstříku trestů
- časová flexibilita
- zodpovědnost, spolehlivost
- empatie, společenskost, komunikativnost
- dlouhodobá spolupráce
- vaření výhodou
-preferuji napsat do e-mailu, proč se o tuto práci zajímáte apod.

Nabízíme

- Přivýdělek např. ke studiu apod. 120 Kč/hod.
- Praxi v sociálním oboru
- Zajímavou a smysluplnou práci
- Možnost naučit se novým věcem

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Ostatní, Služby,
  • Plat: 120Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Chodov