Nabídka práce > Poradenství v oblasti zdravého životního stylu

Poradenství v oblasti zdravého životního stylu

Náplň práce

Vedení klienta projektem zdravý životní styl

Pravidelné zákaznické servisy

Individuální sestavování stravovacího plánu

Komunikace s lidmi

Požadavky

Věk alespoň 18 let
Zodpovědnost za provedenou práci
Pracovitost
Spolehlivost
Komunikativnost a pozitivní přístup k lidem

Nabízíme

Vlastní plánování pracovní doby
Zajímavé finanční ohodnocení
Pravidelná školení
Kariérní růst

Další informace

Do zavedeného nutričního centra hledáme 4 kolegy v oboru zdravý životní styl. Znalost není nutná, vše zaučíme. Pracovní doba 10 hodin týdně.

Informace o pozici

  • Ivana Havelková
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 150 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Vlastní plánování pracovní doby, pravidelná školení, kariérní růst
  • Vhodné pro: pro všechny, které zajímá zdravý životní styl
  • Místo pracoviště: Třebíč