Nabídka práce > Kuchař/pizzař do italské restaurace v Tuchoměřicích

Kuchař/pizzař do italské restaurace v Tuchoměřicích

Náplň práce

- příprava a úprava pokrmů
- konzervace zboží
- aranžování pokrmů
- zpracovávání polotovarů
- udržování kuchařského náčiní v čistotě

Požadavky

- spolehlivost, pracovitost, zručnost
- potravinářský průkaz,
- výpis TR
- praxe min. 3 roky
- směny hlavně o víkendy + někdy ve všední den (dle domluvy)

Nabízíme

- dlouhodobá spolupráce
- nástup ihned
- možnost záloh
- mzda 160/hod.
- práci na dohodu o pracovní činnosti, v případě oboustranné spokojenosti je možné přestoupit na hlavní pracovní pomět

Další informace

V případě zájmu pište na email: prace@abzakovo.eu nebo volejte PO-PÁ (9-16 hod.) na tel.: 774722833. Nebo se stavte rovnou u nás v agentuře Abzakovo na adrese Myslíkova 31, Praha 1 (PO-PÁ 9-16hod.)

Informace o pozici

  • ABZAKOVO
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Plat: 160 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tuchoměřice