Nabídka práce > Servírka/číšník v Obchodním centru v Tuchoměřicích

Servírka/číšník v Obchodním centru v Tuchoměřicích

Náplň práce

- Roznos jídla
- Komunikace s hosty
- Komunikace s vedením
- Sklizení špinavého nádobí
- Kasírování
- Příprava a úklid restaurace
- Pracuje se krátký/dlouhý týden

Požadavky

- Zkušenosti v oboru min. 3 roky
- Dobré komunikační schopnosti – anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
- Spolehlivost, pracovitost, zručnost
- Potravinářský průkaz,
- Výpis TR
- Speciální oděv (černé společenské kalhoty nebo sukně, společenskou obuv a bílou nebo černou košili)
- Směny hlavně o víkendu + někdy směny i ve všední den (záleží na domluvě)

Nabízíme

- Dlouhodobou spolupráci
- Platové ohodnocení 130 Kč/hod + dýška
- Nástup ihned
- Možnost zálohy
- Práci na dohodu o pracovní činnosti, v případě oboustranné spokojenosti je možné přestoupit na hlavní pracovní pomět

Další informace

V případě zájmu pište na email: prace@abzakovo.eu nebo volejte PO-PÁ (9-16 hod.) na tel.: 774722833. Nebo se stavte rovnou u nás v agentuře Abzakovo na adrese Myslíkova 31, Praha 1 (PO-PÁ 9-16hod.)

Informace o pozici

  • ABZAKOVO
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Plat: 130 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tuchoměřice