Nabídka práce > Výpomoc v pekárně v supermarketu v Hradci Králové

Výpomoc v pekárně v supermarketu v Hradci Králové

Náplň práce

Hledáme šikovné a čistotné brigádníky na výpomoc v pekárně do supermarketu do Hradce Králové.
Můžete chodit 3×-7× týdně, Vše záleží na Vašich časových možnostech, nástup ihned
Mzda: 121,–/hod
Směny: noční – 21:00 – 06:00

Požadavky

Požadujeme:

• potravinářský průkaz,
• věk 18+,
• časovou flexibilitu,
• ochotu pracovat,
• výpis z TR,
• spolehlivost, důraz na čistotu

Nabízíme

Nabízíme:

• možnost záloh,
• dlouhodobou brigádu,
• práci v příjemném prostředí a kolektivu,
• férové jednání,
• možnost volby směn dle domluvy a potřeby

Další informace

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 775 222 475, nebo nás navštivte na adrese: Veverkova 1343/1, Hradec Králové 500 02 , Hradec Králové – část obce Pražské Předměstí, budova Bavlny – 8. patro.
Otevírací doba: Po-Pá 08:00 – 16:00

Informace o pozici

  • ABZAKOVO
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 121,–/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Hradec Králové