Nabídka práce > CHEMIK/ ÚSTÍ/ NEPŘETRŽITÝ PROVOZ

CHEMIK/ ÚSTÍ/ NEPŘETRŽITÝ PROVOZ

Náplň práce

Do tradiční společnosti v srdci Ústí nad Labem hledáme chemiky. Těšíme se na Vaše životopisy :-).

Co budete mít na starosti:
* obsluhu výrobního zařízení, filtračního zařízení, čerpací stanice, úpravny chemikálií
* kontrolu výrobního zařízení
* odebírání vzorků
* nastavování potrubních tras
* expedici hotových výrobků, stáčení hotových výrobků do sudů, kontejnerů a autocisteren
* přípravu surovin dle technologického postupu

Požadavky

Požadujeme:

* vyučení nebo SŠ v jakémkoliv technickém oboru či chemii
* dobrý zdravotní stav - stáčení či příprava surovin
* průkaz na VZV výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 19070 CZK do 23000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba s pevnou složkou * závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele * příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce * zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru * odborný rozvoj zaměstnanc
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem