Nabídka práce > SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S NĚMECKÝM JAZYKEM 25-30 000 KČ

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S NĚMECKÝM JAZYKEM 25-30 000 KČ

Náplň práce

Nemáte žádnou praxi, ale německý jazyk je Vaší silnou stránku? Máte znalost německého jazyka na úrovni denní komunikace se zákazníky z Německa? Případně máte praxi v oblasti zákaznického servisu? Hledáme právě Vás pro pozici SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Pro výrobní společnost, se silným podílem na trhu hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici "SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S NĚMECKÝM JAZYKEM|AŽ 30 000 KČ|".

Pracovní náplň:

* denní komunikace se zákazníkem
* denní komunikace s odděleními napříč společností
* zajištění průchodu zakázky firmou včetně kontroly podkladů
* zápis a kontrola zakázek v interním SW
* odpovědnost za přípravu podkladů pro smlouvy (nabídkový list, kalkulace, objednávky)

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* německý jazyk na komunikativní úrovni - denní komunikace se zákazníky
* zkušenosti s prací na PC
* dobré komunikační dovednosti
* reprezentativní vystupování a smysl pro týmovou práci
* schopnost pracovat týmově
* smysl pro odpovědnost

Výhodou:
* řidičský průkaz skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * kvartální odměny, roční odměny a podíl na hospodářském zisku společnosti * 22 dní dovolené * zkrácená pracovní doba (7,5 hod. denně) * jazykové kurzy * příspěvek na stravování * příspěvek na penzijní připojištění * příspěvek k narození dítěte * spo
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek