Nabídka práce > FINANČNÍ CONTROLLER s AJ

FINANČNÍ CONTROLLER s AJ

Náplň práce

Náš controlling si žádá posilu! Hledáme analytického člověka, který myslí v číslech, Excel je jeho prodloužená ruka a zvládne denní komunikaci v angličtině. Jestli Vám sedí prostředí menší výrobní společnosti, kde si držíme rodinnou atmosféru, pak jste na správné adrese. Jestli navíc chcete ve své práci přinášet nové nápady a realizovat je, pak nám rovnou posílejte životopis.

Vaším úkolem bude:
- controlling v nadnárodní výrobní společnosti
- sledování příjmů, nákladů, plánování investic a jejich návratnost
- controlling u nových projektů ve výrobě
- výrobkové kalkulace, podklady pro cenové nabídky
- analýzy, finanční forecasty, reporting vedení společnosti
- pravidelná komunikace s centrálou v AJ

Lokalita: Moravské Budějovice / Jindřichův Hradec

Požadavky

- VŠ ekonomického směru
- AJ plynule slovem i písmem
- min. 2 roky praxe (controller, ekonom, účetní)
- znalost nebo základní přehled o účetnictví
- MS Office (Excel pokročile!)
- analytické myšlení, silná orientace na čísla
- proaktivní člověk, který umí přinášet nové podněty
- samostatnost, schopnost prezentovat výsledky
- ŘP sk. B

Dáme šanci i juniorům nebo absolventům VŠ. Chceme ale vidět Váš zápal a ideálně i to, že jste už při škole sbírali první zkušenosti v oboru, třeba na part-time.

Také je to příležitost pro zkušené účetní, které se chtějí přesunout směrem do controllingu.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - finanční ohodnocení k jednání dle zkušeností - individuální odměny - týden dovolené navíc - pružná pracovní doba - příspěvek na stravování - příspěvek na dopravu - mobil, notebook - možnosti dalšího jazykového vzdělávání - firemní akce a další
  • Místo pracoviště: Dačice