Nabídka práce > Inženýr dodavatelské kvality

Inženýr dodavatelské kvality

Náplň práce

Znáte automotive prostředí? Máte praxi v oblasti kvality? Domluvíte se anglicky a hledáte novou pracovní příležitost?

Pak máme ideální příležitost pro Vás!

Jako

budete:
* zajišťovat jednání s dodavateli
* provádět audity u dodavatelů
* přijímat a zpracovávat 8D reporty od dodavatelů
* zajišťovat nápravní a preventivní opatření od dodavatelů
* starat se o finanční kompenzace reklamací
* zpracovávat vzorky od dodavatelů
* tvořit kontrolní směrnice pro příjem nakupovaných materiálů

Požadavky

jako ideální kandidát byste měl:
* mít alespoň středoškolské vzdělání (technického zaměření výhodou)
* mít zkušenosti v oblasti kvality v automotive alespoň 3 roky
* umět anglicky - pro denní komunikaci s dodavateli, centrálou společnosti
* znát kvalitativní nástroje a normy pro automotive ( APQP, FMEA, 8D report, IATF 16949, ISO 14001, VDA 6, PPAP, atd.)
* být komunikativní, organizačně schopná
* být aktivním řidičem (sk. B)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * další finančního ohodnocení * jazykové a odborné kurzy * možnosti dalšího profesního růstu * závodní stravování
  • Místo pracoviště: Turnov