Nabídka práce > Medicínský reprezentant - PLZEŇSKÝ KRAJ

Medicínský reprezentant - PLZEŇSKÝ KRAJ

Náplň práce

Významná mezinárodní originální farmaceutická společnost s předním postavením na českém trhu, zaměřená na vývoj a výzkum inovativních přípravků hledá do svého týmu MEDICÍNSKÉHO REPREZENTANTA ! ! ! !

Region: Plzeň, Klatovy, Domažlice, Tachov

Náplň práce:
- pravidelné návštěvy specialistů, lékařů
- péče o svěřený region, podpora prodeje firemních produktů a „launch“ nových CV produktů
- plnění prodejních cílů
- vyhledávání nových klientů a nových přístupů k rozšiřování trhu pro daný produkt
- organizace seminářů pro odbornou veřejnost
- pravidelný reporting

Požadavky

- VŠ vzdělání lékařského, farmaceutického, přírodovědného nebo příbuzného směru
- praxe na podobné pozici
- komunikativní úroveň anglického jazyka (úroveň B1)
- výborné komunikační a prezentační schopnosti
- obchodní myšlení a orientaci na výsledek
- pozitivní přístup k práci, chuť vzdělávat se a rozvíjet se
- uživatelskou znalost práce s PC
- řidičský průkaz skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - motivující finanční ohodnocení - možnost osobního i profesního růstu - vzdělávací aktivity - 5 týdnů dovolené a další benefity - služební automobil i k soukromému využití, mobilní telefon, notebook
  • Místo pracoviště: Klatovy