Nabídka práce > MEDICÍNSKÝ REPREZENTANT | PARDUBICKÝ KRAJ

MEDICÍNSKÝ REPREZENTANT | PARDUBICKÝ KRAJ

Náplň práce

Máš vzdělání v oblasti farmacie či přírodních věd a rád by ses realizoval v obchodní sféře?

Zakládáme si na vědomostech našich reprezentantů, účastníme se výzkumu a vývoje a máme zastoupení po celém světě.

Přidej se k nám a staň se součástí originální farmaceutické společnosti.

Co Tě na pozici čeká?

- návštěvy lékařů specialistů a lékáren v Pardubickém kraji
- rozvoj obchodních vztahů
- organizace odborných seminářů pro lékaře, lékárny, účast na kongresech
- propagace produktů
- administrativa, reporting Area manažerovi

Požadavky

- VŠ vzdělání v oboru farmacie či přírodních věd
- zkušenosti na obchodní pozici v oblasti farmacie
- schopnost komunikace v AJ
- komunikativnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - služební automobil k soukromým účelům - mobilní telefon - notebook
  • Místo pracoviště: Pardubice